KONTAKT

 

Warsztat Terapii
Zajęciowej
18-421 Piątnica
Marianowo 5
Tel. 86 219 29 80
poczta

WSPÓŁPRACA


powiat_logo
 
pcpr_logo
 
MPD_logo
 
gok_logo
 
GminaPiatnica_logo
 
baner LPKDN
 
Biblioteka Pedagogiczna

OFERTY PRACY

Urząd Pracy

STRONA PFRON

logo_PFROn

 MG 2150Koło fotograficzne "START" powstało w kwietniu 2008 r.  Po roku działalności, w dniu 4 czerwca 2009 r. w Muzeum Przyrody w Drozdowie miało miejsce otwarcie wystawy pt. „Niepełnosprawni w fotografii, ich pasje i twórczość artystyczna” Autorami prac byli niepełnosprawni członkowie kółka. Na wystawie zaprezentowali zdjęcia, na których ukazali otaczającą ich rzeczywistość widzianą przez nich „okiem” obiektywu. Pierwszym aparatem do dyspozycji koła była cyfrówka Kodak. Po 3-letniej przerwie koło na nowo rozpoczęło działalność wzbogacając się w międzyczasie o kilka aparatów cyfrowych: Konica Minolta, Sony, Samsung, Optimus oraz lustrzankę Canon.

W dniach 26-28 czerwca br. grupa brała udział w integracyjnych warsztatach fotograficznych "Znaczenie i piękno przyrody Doliny Narwi" zorganizowanych przez Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi w Drozdowie, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku i Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej w Marianowie. Zajęcia plenerowe zrealizowano na terenie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi oraz jego otuliny. Grupa fotoamatorów odwiedziła m.in. okolice Bronowa, Krzewa, Niewodowa, Puchał, Siemienia, Rezerwatu "Kalinowo". Tematem prac fotograficznych były nadnarwiańskie krajobrazy, przyroda, architektura i zabytki. W trakcie trzech plenerów wykonano ponad 1700 fotografii, z których do konkursu zakwalifikowano 88 prac. Jury pod przewodnictwem znanego łomżyńskiego fotografika Pana Bolesława Deptuły wyróżniło 15 fotografii oraz przyznało trzy nagrody.

Obecnie na zajęcia uczęszczają:

    - Barbara Frąckiewicz
    - Agnieszka Miller
    - Iwona Kaczkowska
    - Katarzyna Ponichtera
    - Anna Drągowska
    - Katarzyna Mogielnicka
    - Mariusz Kisielewski.
    - Agnieszka Matejkowska
    - Olga Blusiewicz

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w formie zajęć dodatkowych i prowadzone są przez Annę Roszkowską i Zbigniewa Biernackiego.

 


 

 

 

Anna Drągowska

Bronowo zaprasza ANNA

 Anna001 Anna002

 

Agnieszka Miller

AgaM 002 AgaM 003 AgaM 001

 

Iwona Kaczkowska

Iwona 001 Iwona 002

 

 Katarzyna Ponichtera

KasiaP 003 KasiaP 002 Dziewanna KasiaP 001

 

Mariusz Kisielewski

Nieloty MariuszK MariuszK 001

 

STS logo220
 
Stowarzyszenie
"Rodzice Dzieciom"
Troski Specjalnej
Hexa Bank Spółdzielczy
71 8762 0009 0001 4951 2000 0030

KOŁO FOTOGRAFICZNE

Foto_grupa_banner

INFORMATOR ON

poradnikON_2010