bal_sts_0881.mini

W piątek (14.01.2010) Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej w Marianowie zorganizowało doroczny bal karnawałowy dla swoich członków. W spotkaniu uczestniczyli również podopieczni i pracownicy Warsztatu Terapii Zajęciowej prowadzonego od prawie 11 lat przez organizację.

Spotkanie nie miało wyłącznie charakteru towarzyskiego. Było okazją do wymiany spostrzeżeń na tematy wychowawcze, terapeutyczne i rehabilitacyjne, bowiem spotkali się na nim opiekunowie osób niepełnosprawnych z kadrą merytoryczną pracującą na co dzień z ich niepełnosprawnymi dziećmi. Zabawa zorganizowana przez Stowarzyszenie to również świetna okazja do budowania więzi w relacjach dziecko - rodzic - terapeuta.

W trakcie wieczoru podsumowano również wyniki w terapii za ubiegły rok. Za szczególne osiągnięcia w terapii i wzorową pracę zaszczytne miano "Uczestnika Roku 2010" oraz Nagrodę Dyrektora WTZ otrzymała Kasia Ponichtera z Łomży, a "Nagrodę Rady Programowej" za długoletnie zaangażowanie i aktywność w procesie rehabilitacjii zawodowej i społecznej - Ania Drągowska z Kisielnicy. Nagrody dla swoich podopiecznych ufundowało Stowarzyszenie.

Podczas balu odbyła się również zbiórka pieniędzy na rehabilitację Maciusia Kowalewskiego z Łomży, która stanowi kontynuację akcji charytatywnej, do której organizacja przystąpiła 2 miesiące temu na prośbę rodziców Maćka.

bal_sts_0882.mini bal_sts_0885.mini bal_sts_0886.mini bal_sts_0887.mini bal_sts_0888.mini bal_sts_0889.mini bal_sts_0891.mini bal_sts_0892.mini bal_sts_0895.mini bal_sts_0893.mini bal_sts_0894.mini