IMG 4028 easyHDR BASIC 2

W dniu 1 grudnia 2017 r. w Gminnej Hali Sportowej w Piątnicy odbył się koncert podsumowujący projekt „Bliżej kultury, bliżej siebie”, na który złożyły się występy dzieci i młodzieży z placówek oświatowych i kulturalnych Gminy Piątnica i miasta Łomża, koncert akordeonowy Art of Trio, występ Zespołu Seniorów „Piątniczanie”, tańce w wykonaniu grupy Projekt Artystyczny Meandry, koncert kapeli „Miód na serce”. Naszą placówkę reprezentował zespół wokalno-taneczny „Arka” oraz kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne podczas zajęć warsztatowych.


Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury w Piątnicy we współpracy ze Stowarzyszeniem „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej i Warsztatem Terapii Zajęciowej w Marianowie, Społeczno-Oświatowym Stowarzyszeniem Horyzonty i Projektem Artystycznym Meandry oraz Środowiskowym Ogniskiem Wychowawczym Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Łomży z siedzibą w Piątnicy.
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna 2017. Patronat honorowy Gmina Piątnica.

925595 n 919958 n POL gmina Pitnica COA.svg