wielkanoc grafika

01

W tym roku kiemasze prac wielkanocnych wykonanych podczas zajęć terapeutycznych odbyły się w łomżyńskich uczelniach: Akademii Nauk Stosowanych i Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych.

IMG 8389

Nowy Cydzyn, 12.09.2022 r.

 

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty na przewóz osób - uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz ich opiekunów na wycieczkę 1 dniową do miejscowości: Koryciny, Ciechanowiec.

 

Zamawiający - Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Marianowie informuje, że:

1. Otwarcie ofert nastąpiło dnia 12.09.2022 r. o godzinie 10.00 w siedzibie zamawiającego.

2. Ważną ofertę złożyli:

- Biuro Podróży „Joanna” Jan Dubowski 18-400 Łomża ul. Włókiennicza 9.

Cena (brutto) za 1 osobę 125,00 zł

3. Dokonano wyboru oferty złożonej przez Biuro Podróży „Joanna” Jan Dubowski 18-400 Łomża ul. Włókiennicza 9.

4. Cena oferty wynosi 125,00 zł. brutto.

5. Uzasadnienie dokonanego wyboru: oferta spełnia wymagania określone w zapytaniu ofertowym oraz kryterium najniższej ceny.

 

Dziękujemy za złożoną ofertę.

 

Wiceprezes Zarządu STS

Zbigniew Biernacki


 

Zaproszenie do złożenia oferty

Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie zaprasza do składania ofert zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym zapytaniu ofertowym:

1. Zamawiający: Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie

2. Przedmiot zamówienia: zorganizowanie jednodniowej wycieczki dla ok. 45 osób - uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz ich opiekunów do miejscowości: Koryciny, Ciechanowiec. W programie: zwiedzanie z przewodnikiem „Ziołowego Zakątka”, zwiedzanie z przewodnikiem Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu. Obiad, spacer po rynku w Ciechanowcu.

3. Termin realizacji zamówienia: 15.09.2022 r.

 • wyjazd z Łomży ok. godz. 8.30

 • powrót do Łomży godz. ok. 18.00

W dniach od 11 lipca do 5 sierpnia 2022 r. warsztat będzie nieczynny.
Zajęcia wznawiamy 8 sierpnia.
W sprawach pilnych kontakt możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 

wlk 2022 poziom

upomoc ua

Nowy Cydzyn, 01 lipca 2021 r.

 

 

Procedury bezpieczeństwa

w czasie pandemii

w Warsztacie Terapii Zajęciowej

w Nowym Cydzynie

 

I. Podstawa prawna:

 

 1. Ustawa z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2019 r. poz.1239 ze zm.),

 2. Ustawa z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (Dz. U. z 2019 r. poz. 59 ze zm.),

 3. Rekomendacje Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej dotyczące działalności placówek pobytu dziennego.

PILNE!

Szanowni rodzice i opiekunowie uczestników zajęć

 

W związku z dużą ilością zachorowań na koronawirusa, grypę i infekcje sezonowe, proszę o zatrzymanie w domu swoich podopiecznych w przypadku widocznych objawów infekcji tj. podwyższona temperatura ciała, drapanie w gardle, kaszel, katar, złe samopoczucie itp. Obecność osoby chorej może przyczynić się do zakażenia pozostałych uczestników i pracowników w naszej placówce. Jednocześnie proszę o natychmiastowe powiadomienie opiekuna grupy o nieobecności uczestnika na zajęciach, co pozwoli na ograniczenie pustych przebiegów samochodu.

 

Dyrektor WTZ

Zbigniew Biernacki

 


 

W dniu 7 stycznia 2022 r. Warsztat Terapii Zajęciowej w Nowym Cydzynie będzie nieczynny. Dzień wolny od pracy w zamian za święto Nowego Roku.


 

Nowy Cydzyn, 04.01.2022 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty „Świadczenie w roku 2022 usługi transportu drogowego osób dla WTZ”

 

Zamawiający - Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie informuje, że:

 1. Otwarcie ofert rozpoczęto w dniu 04.01.2022 r. o godzinie 8.30 w siedzibie zamawiającego.
 2. Ważną ofertę złożyli:

- Biuro Podróży „Joanna” Jan Dubowski 18-400 Łomża ul. Włókiennicza 9.

 1. Dokonano wyboru oferty złożonej przez Biuro Podróży „Joanna” Jan Dubowski 18-400 Łomża ul. Włókiennicza 9.
 2. Cena oferty (brutto) za 1 km 2,50 zł.
 3. Uzasadnienie dokonanego wyboru: oferta spełnia wymagania określone w zapytaniu ofertowym oraz kryterium najniższej ceny.

Dziękujemy za złożenie oferty.

Zbigniew Biernacki

Wiceprezes Zarządu STS

Na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych Stowarzyszenie "Rodzice Dzieciom" Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie, 18-421 Piątnica, Nowy Cydzyn 79 prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest świadczenie w okresie roku 2022 usługi transportu drogowego osób niepełnosprawnych i zaprasza Państwa do złożenia swojej oferty.

Nowy Cydzyn, 31.12.2021 r.

Świadczenie w roku 2022 usługi transportu drogowego osób dla WTZ - zaproszenie do składania ofert

ZAPROSZENIE

Na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych z późn. zm.  Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej 18-421 Piątnica, Nowy Cydzyn 79 prowadzi postępowanie, którego przedmiotem jest świadczenie w okresie roku 2022 usługi transportu drogowego osób niepełnosprawnych i zaprasza Państwa do złożenia swojej oferty.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz kryteriów, na podstawie których dokonany zostanie wybór najkorzystniejszej oferty zawiera załącznik nr 1 do niniejszego zaproszenia.

Oferty sporządzone według załącznika nr 2 do niniejszego zaproszenia, podpisane przez osobę/y umocowaną/e do reprezentacji wykonawcy należy przesłać elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  w terminie do dnia 03.01.2022 roku do godziny 15:00.

Zyczenia na Boże narodzenie - grafika

Zdjęcia z wycieczki do Farmy Dyń w Jednaczewie

Baner z podziękowaniem dla sponsorów

Szanowni rodzice i opiekunowie uczestników zajęć!

W związku z dużą ilością zachorowań w naszym regionie na covid 19, grypę i choroby sezonowe proszę o zatrzymanie w domu swoich podopiecznych w przypadku widocznych objawów infekcji tj. podwyższona temperatura ciała, kaszel, katar, złe samopoczucie itp. Obecność osoby chorej może przyczynić się do zakażenia pozostałych uczestników i pracowników w naszej placówce. Jednocześnie proszę o wczesne informowanie opiekuna grupy o nieobecności uczestnika na zajęciach, co pozwoli na ograniczenie pustych przebiegów samochodu.

 

                                                        Zbigniew Biernacki

                                                      Dyrektor WTZ

 

 

 

 

Zdjęcia z wycieczki do Studzienicznej i Augustowa

Kilka zdjęć z wycieczki na trasie Studzieniczna - Augustów - rejs statkiem do "Gołej Zośki", która odbyła się 16 września 2021 r.

Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie zaprasza do składania ofert zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym zapytaniu ofertowym:

1. Zamawiający: Stowarzyszenie „Rodzice Dzieciom” Troski Specjalnej w Nowym Cydzynie

2. Przedmiot zamówienia: zorganizowanie jednodniowej wycieczki dla 45 osób - uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz ich opiekunów do miejscowości: Studzieniczna, Augustów. W programie: zwiedzanie Sanktuarium, zwiedzanie budowli hydrotechnicznych kanału augustowskiego, zwiedzanie Augustowa i okolic Jeziora Necko, rejs statkiem do Doliny Rospudy, obiad.

3. Termin realizacji zamówienia: 16.09.2021 r.

 • wyjazd z Łomży ok. godz. 8.30

 • powrót do Łomży godz. ok. 18.00